Geras dizainas. Natūralus medis. Ilgaamžiškumas

Specializuota baldų gamyba ir prekyba

15+ metų rinkoje
ISO kokybės valdymo sistema
150+ įgyvendintų projektų
Apie mus

Įmonių grupė „Baltic Furniture“ jau daugiau kaip penkiolika metų specializuojasi medžio masyvo baldų gamybos srityje. Per šiuos metus įmonė iš mažo lauko baldų gamintojo užaugo į tvirtą ir kvalifikuotą gamybinę įmonę, galinčią pasiūlyti lankstumą ir patrauklią kainą. Aukštos  kokybės ir įvairaus dizaino baldus pamėgo ir įvertino tokių gerai žinomų prekės ženklų klientai kaip  MIO Švedijoje, BOHUS Norvegijoje ar Pure Nature Vokietijoje.

Mūsų baldai skirti vertinantiems gerą dizainą, natūralų medį ir ilgaamžiškumą.  Siekdami užtikrinti savo klientams kokybišką produkciją dirbame remdamiesi Kokybės vadybos sistema ISO 9001:2000 1

MES TIKIME, kad: pagarba klientui, nuolatinis kokybės siekimas ir dizaino paieškos bei lanksti kaina – visa tai yra kelias galintis užtikrinti konkurentinį pranašumą. 

MŪSŲ MISIJA: įkvėpti medžiui antrąjį gyvenimą. Kadangi talentingų žmonių rankose net paprastas medžio gabalėlis gali tapti dailiu meno kūriniu – baldu, suteikiančiu namams jaukumo ir gyvenimui patogumo. 

Susisiekite
Neradote ieškomos informacijos? Domina mūsų produktai?